İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü mutfaklarında 01/05/2020-31/01/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Kuru Baklagil, Tahıl ve Tahıl Ürünleri
Gıda ve İçecekSağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü mutfaklarında 01/05/2020-31/01/2021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Kuru Baklagil, Tahıl ve Tahıl Ürünleri" ihalesini Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. 592.050 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/62392).
- İhale Kayıt No
- 2020/62392
- Kazanan firma
- Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺592.050
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 31.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/62392 · Sonuç tarihi: 31.03.2020
İhalenin konusu
12 Kalem; Kuru Baklagil, Tahıl ve Tahıl Ürünleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺592.050 — Sağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 4 ihalede ortalamayla (533.845,9 ₺) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 86 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺126.509.042.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →