İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Yemek İşletmeleri Şube Mutfak ve Yemekhanelerinde 01062021 - 13 NİSAN 2021 – Sayı 4341 31122021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Temizlik Malzemeleri
Gıda ve İçecekSağlık, Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından açılan "İTÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Yemek İşletmeleri Şube Mutfak ve Yemekhanelerinde 01062021 - 13 NİSAN 2021 – Sayı 4341 31122021 tarihleri arasında kullanılmak üzere Temizlik Malzemeleri" ihalesini Zorlu Gıda Ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi 436.748,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/203696).
- İhale Kayıt No
- 2021/203696
- Kazanan firma
- Zorlu Gıda Ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺436.749
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 14.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/203696 · Sonuç tarihi: 14.06.2021
İhalenin konusu
34 Kalem Temizlik Malzemeleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Zorlu Gıda Ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.082.009.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Zorlu Gıda Ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →