Personel Taşıma (Ankara)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"Personel Taşıma (Ankara)" ihalesinin sonucu (İKN 2021/272624). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2021/272624
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺729.989
- İstekli sayısı
- 7
- İdare
- İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 28.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/272624 · Sonuç tarihi: 28.07.2021
İhalenin konusu
01.08.2021 - 30.06.2022 tarihleri arasında 233 iş günü süre ile Kurulumuzun Ankara hizmet birimlerinde çalışan personelin işe geliş ve gidişlerinin sağlanması amacıyla 14 (ondört) adet (C) plakalı servis aracı ile personel taşıma hizmeti alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %19 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺729.989 — İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (1.725.643 ₺) %58 altında.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.