Personel Taşıma (İstanbul)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açılan "Personel Taşıma (İstanbul)" ihalesini Elibol Taşımacılık Tur.İnş.ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. 368.140 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 15 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/265257).
- İhale Kayıt No
- 2021/265257
- Kazanan firma
- Elibol Taşımacılık Tur.İnş.ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺368.140
- İstekli sayısı
- 15
- İdare
- İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 28.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/265257 · Sonuç tarihi: 28.07.2021
İhalenin konusu
Sermaye Piyasası Kurulunun İstanbul'da görevli personelinin işe geliş ve gidişlerinin sağlanması amacıyla 01.08.2021 - 30.06.2022 tarihleri arasında 233 iş günü süreyle toplam 6 (altı) adet servis aracı ile personel taşıma hizmeti alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 15 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %154 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺368.140 — İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (1.725.643 ₺) %79 altında.
- Kazananın karnesi: Elibol Taşımacılık Tur.İnş.ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.002.774.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Elibol Taşımacılık Tur.İnş.ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →