Sürücüsüz Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açılan "Sürücüsüz Araç Kiralama" ihalesini 3F Tur Servis Taş.Nak.Müz.Org.Tic.ve San.Ltd.Şti. 4.078.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/272625).
- İhale Kayıt No
- 2021/272625
- Kazanan firma
- 3F Tur Servis Taş.Nak.Müz.Org.Tic.ve San.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺4.078.800
- İstekli sayısı
- 5
- İdare
- İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 28.07.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/272625 · Sonuç tarihi: 28.07.2021
İhalenin konusu
01.08.2021- 31.07.2023 tarihleri arasında 24 ay süreyle Kurulumuz hizmetlerinde kullanılmak üzere toplam 30 (Otuz) adet araçla araç kiralama hizmeti alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %15 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺4.078.800 — İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (1.725.643 ₺) %136 üzerinde.
- Kazananın karnesi: 3F Tur Servis Taş.Nak.Müz.Org.Tic.ve San.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.382.290.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Düzenleyici Ve Denetleyici Kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
3F Tur Servis Taş.Nak.Müz.Org.Tic.ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →